Sophos pradėjo gaminti antivirusines ir šifravimo produktus beveik prieš 30 metų. Šiandien jų technologijos leidžia apsaugoti kiekvieną tinklo elementą: nuo nešiojamųjų kompiuterių iki virtualių darbo vietų ar tarnybinių stočių, interneto ir elektroninio pašto srautų bei mobilių įrenginių.

“Kaspersky Lab” yra pasaulinė kibernetinio saugumo įmonė, kuri jau daugiau nei 20 metų veikia rinkoje. Kompanijos visapusiškas saugumo portfelis apima pirmaujančią apsaugą nuo darbo vietų iki specializuotų saugumo sprendimų ir paslaugų kovojant su sudėtingomis ir besikeičiančiomis skaitmeninėmis grėsmėmis.

Nuo 2007 m. „Falcongaze“ užsiima programinės įrangos kūrimu informacijos saugumo srityje. Pagrindinis bendrovės produktas – „SecureTower“ išsamus sprendimas, skirtas informacijos nutekėjimo prevencijai ir personalo veiklos analizei.
Įmonė laikosi savo klientų pageidavimų ir užtikrina nepertraukiamą plėtros ciklą, grindžiamą klientų problemomis ir prašymais. Dėl to „Falcongaze“ produktai atitinka faktinius rinkos poreikius ir įrodo kasdieninė praktika.

VMware yra virtualizavimo technologijų ir programinės įrangos lyderis, suteikiantis pažangius infrastruktūrų virtualizavimo sprendimus. Architektūra ir technologijos, kuriose diegiami VMware sprendimai, visais aspektais atitinka VMware reikalavimus

“Barracuda Networks, Inc.” yra kompanija, teikianti saugumo, tinklų ir saugojimo produktus, pagrįstus tinklo prietaisais ir debesų paslaugomis. Bendrovės sprendimai apima produktus, apsaugančius nuo kenkejiško el. pašto, interneto naršymą, interneto įsilaužėlių ir momentinių pranešimų grėsmių, tokių kaip šlamštas, šnipinėjimo programos, virusai ir kitos kenkejiškos programos.

SealPath leidžia organizacijoms apsaugoti jų svarbius dokumentus nesvarbu kur jie būtų: kompiuteryje, organizacijos tinkle, partnerio tinkle, ar debesyje. Dokumento kontrolė neprarandama net ir tada, kai dokumentas buvo išsiųstas ar pasidalintas ir yra už organizacijos ribų.

“Synology” yra tinklo kapupykliu sprendimas, kuris siūlo RAID saugyklą, saugyklą virtualizavimui, atsarginei kopijavimui, NVR ir mobiliųjų programų palaikymui, namų ir verslo segmentui.

“Veeam” programinės įrangos intelektualių duomenų valdymo sprendimai užtikrina nepertraukiamą verslo tęstinumą, skaitmeninį transformacijos judrumą ir matomumą virtualiems, fiziniams ir debesijos sprendimams.

“Ubiquiti Networks” yra amerikiečių technologijų kompanija, įkurta 2005 m. Ubiquiti gamina belaidžius duomenų perdavimo produktus įmonėms ir belaidžio plačiajuosčio ryšio teikėjams, daugiausia dėmesio skiriant nepakankamai aptarnaujamoms ir besivystančioms rinkoms.

“MikroTik” yra Latvijos įmonė, kuri buvo įkurta 1996 m., siekdama sukurti maršrutizatorius ir belaidžius ISP sistemas. Dabar “MikroTik” teikia aparatinę ir programinę įrangą, skirtą interneto ryšiui daugumoje šalių visame pasaulyje. Naudojant standartinę kompiuterinės įrangos techninę įrangą ir visas maršruto nustatymo sistemas leido 1997 m. sukurti “RouterOS” programinę įrangą, kuri užtikrina didelį stabilumą, valdymą ir lankstumą visų rūšių duomenų sąsajoms ir maršrutams.

Rohde & Schwarz Cybersecurity plėtoja ir gamina aukštos kokybės šifravimo produktus, naujos kartos ugniasienes, tinklo srauto analizės ir galinių įrenginių (angl. endpoint) saugumo programinę įrangą atitinkančią informacijos ir tinklo saugumo aukščiausius standartus.